Kariéra

Přehled volných pracovních pozic

Jsme úspěšnou českou firmou, která podniká v oboru energetiky, chemického průmyslu a dalších s historií přes 200 let. Byli jsme vyhlášeni exportérem roku své kategorie a umístili jsme se v soutěži "100 nejlepších českých firem". Spojte svou kariéru s námi.

Máte-li zájem o práci v PBS ENERGO, a.s. a nenašli jste na seznamu aktuálně volných pozic odpovídajíci pozici, vyplňte kontaktní formulář níže.

Naše společnost plně respektuje Váš zájem na ochranu osobních údajů. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v životopise, zaslaném personálnímu oddělení PBS ENERGO dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu, a to na dobu do odvolání souhlasu. Osobní údaje budou uchovávány po dobu 12 měsíců od poslední aktualizace uchazečem.

Dotazník zájemce o zaměstnání

* označení povinných údajů
Vzdělání
 
Nahrát:
Nahrát:
 
Předané informace podléhají pravidlům o utajení osobních údajů (Zákon 101/2000 Sb.). Odesláním dotazníku e-mailem souhlasím s tím, že údaje o mé osobě budou použity pro účely evidence uchazečů o zaměstnání a v případě mého přijetí do pracovního poměru se stanou součástí mé osobní dokumentace. V případě nepřijetí do zaměstnání bude dotazník po uplynutí doby 1 roku vyřazen z databáze, pokud budu mít zájem o dřívější vyřazení z databáze, budu Vás písemně kontaktovat.
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů: