Pracovní příležitosti

Příjmeme zaměstnance pro následující pracovní místa
Více informací o pracovních příležitostech Vám podá pí. Jana Kratochvílová, tel.: +420 566 822 501

Pozice Požadavky
OBCHODNÍ  ZÁSTUPCE Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru. Smysl pro obchod, komunikační, prodejní schopnosti a flexibilitu. Zkušenosti s prodejem  i v oblasti větších investičních celků,  případně v řízení projektů vítány. Anglický jazyk  nebo  ruský jazyk slovem i písmem. Znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny  B.
TECHNIK REALIZACE ZAKÁZEK VŠ nebo SŠ technického směru (zaměření na energetiku výhodou). Zkušenosti s řízením velkých investičních projektů. Výborné organizační dovednosti. Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost. Anglický jazyk  nebo ruský jazyk na komunikativní úrovni podmínkou (každodenní použití). Rozhodnost, iniciativa, ochota brát na sebe riziko.
ZKUŠEBNÍ   TECHNIK VŠ/SŠ technického směru. Možnost i pro absolventa VŠ (obor Parní turbíny). Praxe v oboru zkušební technik parních turbín výhodou. Uživatelská znalost práce PC a komunikační techniky. Komunikativní znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou. Znalost vyhlášky 50/1978 Sb., výhodou. Řidičský průkaz skupiny B. Ochota cestovat.
KONSTRUKTÉR VŠ nebo SŠ strojní obor konstrukce nebo energetické stroje, praxe výhodou. Znalost základních norem pro navrhování strojních součástí. Schopnost týmové práce. Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost. Znalost 3D konstruování  -  Creo (Pro/Engineer) výhodou.
ŠÉFMONTÉR TOČIVÝCH STROJŮ SŠ strojní nebo SOU vyučen zámečník či příbuzné obory, maturita výhodou. Znalost a praxe v oboru montáže turbín a elektrárenských strojoven nezbytná. Reference v oboru šéfmontáže turbín a elektrárenských strojoven. Organizační znalosti, umění vést lidi. Řidičský průkaz skupiny B. Ochota dlouhodobě cestovat. Znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou.
VÝPOČTÁŘ – TERMODYNAMIK VŠ strojní, nejlépe obor energetické inženýrství, specializace tepelných turbín nebo hydraulických strojů (turbíny, čerpadla). Znalost teorie a termodynamiky tepelných lopatkových strojů, základů vnitřní aerodynamiky a matematického programování. Znalost teorie sdílení tepla v turbínách a komponentech tepelných schémat energetických celků. Znalost práce s CAD software Pro/Engineer a zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou. Minimální praxe  5 let. Znalost anglického jazyka, NJ a RJ výhodou.